+46 42 64 700 info@emve.com

Vi utvecklar & tillverkar maskiner för hantering av potatis, grönsaker & frukt

Vi utvecklar & tillverkar maskiner för hantering av potatis, grönsaker & frukt

Vi utvecklar & tillverkar maskiner för hantering av potatis, grönsaker & frukt

ÅTERFÖRSÄLJARE

FINLANDflagga_fin

EMVE SOUMI FINLAND OY AB Kontaktperson: Kaj Blomqvist Mobil: +358 409007720 Telefon: +358 19667255 kb@emve.com

ISLAND

VORTEX ELF Kontaktperson: Omar G. Jonsson Mobil: +354 896 4885 Telefon: +354 445 4885 vortex@simnet.is

NORGEflagga_nor

Kontakta vårt huvudkontor info@emve.com

DANMARK

Kontakta vårt huvudkontor info@emve.com

ESTLAND

RAIDOHEI OÜ Kontaktperson: Heinrich Raidoja Mobil: +372 504 4094 raidohei@gmail.com

LETTLAND

Kontakta vårt huvudkontor info@emve.com

LITAUEN

METEKA, UAB Kontaktperson: Raigardas Tarvydis Mobil: +370 68565778 Telefon: +370 45831346 raigardas.tarvydis@agrotarna.lt

BELGIEN

VANHEMENS B.V.B.A. Kontaktperson: Johan Vanhemens Mobil: +32 475 617 071 info@vanhemensbvba.com

UK

NEWTEC ODENSE (UK) Ltd Kontaktperson: Dean Chilvers Mobil: +44 7827 973 238 Telefon: +44 1406 426 526 dean@newtecuk.com

ENGLAND

HAITH Co Ltd Kontaktperson: Nigel Haith Mobil: +44 7775592698 Telefon: +44 1302831911 nigel@haith.co.uk

ITALIEN

SACLARK SRL Kontaktperson: Dorota Sobiak Telefon: +39 0256600200 d.sobiak@saclark.it www.saclark.it

IRLAND

EM AUTOMATION LTD Kontaktperson: Eugene Mckeown Mobil: +44 79 71 97 29 50 Telefon: + 44 28 86 73 63 33 info@emautomationltd.com www.emautomationltd.com

SYDAFRIKA

GOLDPACK (PTY) LTD Kontaktperson: Trevor Reardon Mobil: +27 83 659 3552 Telefon: +27 31 569 4199 trevor@goldpack.co.za

INDIEN

FOOD PROCESSING TECHNOLOGIES KIRON HYDRAULIC NEEDS PVT. LTD. Kontaktperson: Sirjan Kochhar Mobil: +91 98330 44408 Telefon: +91 22 24937330 sirjan@fptindia.com

KANADA

EQUIPMENT CAPITAL Kontaktperson: Cyril Vachon Mobil: +1  418 690 6064 Telefon: +1 418 672 2864 Toll free: +1-877-655-2395 cyril@capitalequipment.ca

USA

FOX SOLUTIONS Kontaktperson: Ed Savigny Mobil: +1 716 471 7884 Telefon: +1 716  201 1632 ed@foxbag.com www.solutionsbyfox.com
AUSTRALIEN
DNL Australia PTY LTC Kontaktperson: Nigel Hollis Telefon: +61 07 55491569 info@dnl-aus.com www.dnl-aus.com

NYA ZEELAND

DNL Nya Zeeland Kontaktperson: Paul Telefon: +64 09 2715264 pm@dnl-nz.com www.dnl-nz.com

TJECKIEN

NORTHCO FOODTECH ENGINEERS Kontaktperson: Luby Falout Mobil: +420 603 201 441 Telefon: +420 412 331 526 luby.falout@northco.cz

TYSKLAND

GILLENKIRCH GmbH Telefon: +49 206 4969-0 info@gillenkirch.com www.gillenkirch.com

UKRAINA

Kontaktperson: Volodymyr N. Atanasov Mobil: +380 663540004 Telefon:+380 484123296 vladimir-atanasov@yandex.ru

NEDERLÄNDERNA

JASA Packaging Systems BV Kontaktperson: Piet Pannekeet Telefon: +31 72 561 2700 info@jasa.nl www.jasa.nl

RUMÄNIEN

DEBITRON TERMO Kontaktperson: Calin Mihalache Mobil: +40 722 403 764 Telefon: +40 21 207 91 82 calin@debitron-termo.eu

BULGARIEN

DATRA Ltd Kontaktperson: Irina Philipova Mobil: +359 88 73 54 682 Telefon: +359 29 74 05 48 venzirin@netissat.bg

CHINA

Taicang Newtec Machinery Manufacture Co., Ltd. Business Manager, Alex Suzhou, P.R. China Telefon: + 86 (0) 512 53921296 Telefon: + 86 (0) 133 06222300 alex@newtec.cn www.newtec.com